Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Talíř Bomeo - Nabídka pro členy AVP

image

Všem členům Aliance výživových poradců nabízíme možnost podílet se na projektu Bomeo, tj. nabízet a používat metodiku Bomeo nejen ve vašich poradnách.


Bomeo je lékaři a výživovými poradci i terapeuty oceňovaná pomůcka na hubnutí a zavedení zdravého životního stylu.

Sety Bomeo jsou jednoduchou a názornou edukační pomůckou, která vám usnadní vaší práci a navíc získáte podíl z prodeje a případné objemové bonusy.

Do budoucna též plánujeme zprostředkování prodeje služby výživového poradenství na našemu webu pro spolupracují výživové poradny a tím jim pomáhat se zajišťováním klientů.

Sety Bomeo si můžete odkoupit za zvýhodněných podmínek nebo obdržíte slevový kód, díky kterému dostane klient slevu při nákupu z e-shopu a vy provizi. Konkrétně se jedná o slevu nebo podíl na zisku ze slevového kupónu 300 až 500,- Kč z jednoho prodaného kusu vybraného setu bomeo+ případné objemové bonusy.

Jak celá metodika funguje, vám bude vysvětleno na plánovaném semináři Nutris. Rádi bychom seminář uskutečnili v Praze, termín bude upřesněn v průběhu listopadu. Další informace o metodice Bomeo naleznete na stránkách www.bomeo.cz.

V případě zájmu o více informací a zájmu o spolupráci je vám k dispozici toto telefonní číslo: 608 977 301, nebo mail dotazy@bomeo.cz.

Za team Bomeo autorka metodiky
Bc. Monika Teichmanová

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu