Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Bomeo talíř v prodeji !

image

Dlouho a velice pečlivě připravovaný projekt naší lektorky Bc. Moniky Teichmanové - Bomeo talíř je na světě a plně připraven stát se součástí Vašeho optimálního jídelníčku. 

Co vlastně Bomeo je ? 


Bomeo – jednoduchá a praktická metoda jak docílit vysněné postavy a zdraví a být prostě fit

Bomeo není dieta, ale program zdravého životního stylu. Bomeo je edukační materiál, díky kterému se konečně dozvíte jak jíst zdravě a zároveň zhubnout. A to vše hravou formou. Součástí kompletní sady Bomeo je praktická brožurka Průvodce zdravým životním stylem. Výživou provádí originální Bomeo talíř, magnetky s vhodnými potravinami, 14denní jídelníček obsahující 70 jídel. Nechybí ani Cestovní rádce Bomeo, který se ideálně hodí na výlety. A v případě dotazů je k dispozici online výživová poradna.

Pro koho je program vhodný?

Bomeo talíř ocení dospělé ženy a muži včetně seniorů, kteří chtějí zredukovat svoji hmotnost nebo jen zlepšit svůj životní styl. Je vhodná i pro lidi žijící aktivním životem, nebo pro lidi, co si chtějí rozšířit svoje vědomosti v oblasti výživy a životního stylu.

Bomeo je dále vhodné pro výživové poradce do výživových poraden jako názorná pomůcka pro klienty, pro lékaře a jejich obézní klienty a další.

Metodika vznikla pod záštitou Aliance výživových poradců, českých lékařů. Vývoje se zúčastnila odborná garantka Zdravé potraviny Ing. Hana Střítecká, Ph.D., Ing. Ivan Mach CSc. a další odborníci.

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu