Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Čermáková Kamila, Ing. Bc.

kamila@mojepromena.cz,
telefon: +420 604 480 662

http://mojepromena.cz

 

Kurzy hubnutí metodou STOB  s využitím  Nordic Walking

Individuální výživové poradenství, zahrnující analýzu složení těla a návrh výživových plánů a jídelníčků podle individuální cílů (redukce váhy, racionální nebo sportovní výživa) a návrh vhodných pohybových aktivit nebo tréninkových plánů.  Nabízíme i speciální  nutriční poradenství  pro klienty se zdravotním omezením  a pomoc při  sestavování specifických, lékařem indikovaných, diet.

Dále pořádáme skupinové kurzy hubnutí založené na metodice STOB (kognitivně behaviorální terapii obezity) doplněné o pohybovou aktivitu Nordic Walking

Pořádáme i rodinné kurzy hubnutí a racionální výživy  doplněné o rozšířený teoretický základ a praktické kurzy zdravého vaření.

Pokud hledáte v rámci změny svého životního stylu  vhodnou doplňkovou pohybovou aktivitu nabízíme vám  řadu individuálních  nebo skupinových kurzů  Nordic Walking . Intenzivní chůze s holemi  Nordic Walking,  je vhodná pro všechny věkové kategorie a i tam, kde by jiná aktivita mohla být obtížná nebo riziková (vysoký krevní tlak, kloubní problémy, velká nadváha…)

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu