Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Prchalová Eva, Ing.

eva.prchalova@gmail.com,
telefon: +420 773 468 334

Najdete mě v krásném areálu DACOM centra v Praze
Navrátilova 1
Nové město, Praha 1

www.prchalova-vyzivovy-poradce.cz

Přijedu k Vám domů, do práce, nebo na jiné společně vybrané místo v Praze, případně mě najdete v Dacom centru nedaleko Václavského náměstí. Zhodnotím složení Vašeho těla pomocí moderních diagnostických metod a nasměruji Vás k úspěšnému dosažení Vašich cílů tak, aby Vás cesta za vysněnou postavou bavila.
Jmenuji se Eva Prchalová a mým rodištěm i bydlištěm je Praha. Vystudovala jsem potravinářskou a biochemickou technologii na VŠCHT Praha.
V současné době jsem PhD. studentem Univerzity Karlovy v Praze a mým působištěm je Ústav organické chemie a biochemie AV ČR.
Výživě a zdravému životnímu stylu se věnuji již mnoho let a jsou mým velkým koníčkem stejně jako cestování a poznávání tajů mezinárodní kuchyně. Nabízím poradenství v oblasti zdravého životního stylu, výběru a kulinární úpravy surovin, dále poradím jak na alternativní směry ve stravování a potravinové alergie a intolerance.

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu