Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Sojková Petra Ing.

dnaanalyza@gmail.com, petrasojkova.ps@seznam.cz,
telefon: 777 801 550, 728 405 880

Certifikovaná výživová poradkyně s akreditací

O oblast výživy jsem se začala zajímat před 12 roky, kdy i já sama jsem bojovala s kilogramy navíc. Zkoušela jsem dělenou stravu, nejíst, pít jen koktejly. A výsledek? Váha nešla dolů, chvílemi i nahoru. Nedokázala jsem najít příčinu – Proč nehubnu? Nakonec jsem vyhledala odbornou pomoc a pod dohledem odborníka jsem dala dolů kila navíc. Zjistila jsem, že asistované hubnutí má své výhody a je správnou cestou, jak zhubnout bez diety, pocitu hladu, ztráty energie, únavy. Kila šla sama dolů, i když jsem jedla mnohem více než doposud. Cítila jsem se dobře, ztratily se mé chutě na sladké a co je podstatné – měla jsem energii a cítila se dobře.
Certifikát akreditovaného Poradce výživy, nadstavby v oblasti výživy (redukční výživa, výživa dětí, výživa těhotných a kojících, výživa seniorů, diabetes, celiakie, sportovní výživa). Zaměřuji se i na DNA analýzu metabolických typů. Působím i jako lektorka kurzů snižování nadváhy STOB obezitě. Nabízím komplexní řešení od vstupní diagnostiky (měření na bioimpedanční váze), posouzení stávajícího jídelníčku, návrhu a sestavení nového, asistované nákupy, přístrojové lymfatické masáže, zelené potraviny. Spolupracuji ve své praxi i s lékaři a odborníky z oblasti výživy.

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu