Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Vaicenbacherová Martina

vaicenbacherova.martina@email.cz,
telefon: 777 702 260

certifikovaná výživová poradkyně
Od roku 1998 pomáhá lidem v oblasti osobního rozvoje lépe pochopit příčiny, které vedly k nadváze a nespokojenosti a změnit postoj k jejich řešení. Vychází z vlastních zkušeností jak zvládnout změnu životního stylu a udržet si pozitivní životní energii.

Během své třináctileté praxe v oblasti wellness studovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně, akreditaci výživového poradce získala na NutriAcademy - akademie výživy a sportu v Brně a vlastí řadu certifikátů z oblasti péče o tělo (Manuální lymfodrenáž pod vedením Mudr. Miroslava Bechyně, CSc, reflexní terapie pod vedením J. Pataky a jiné). Již několik let se věnuje oblasti osobního rozvoje, psychoterapie a výživy člověka.

V Břeclavi založila Slim Institut - centrum zaměřené na redukci váhy, kde provozuje poradnu zdravého životního stylu a dámské wellness fitness. Přednáší o zdravé výživě ve firmách i široké veřejnosti. S polupracuje s VZP, fitness centry a dalšími istitucemi dbající na zdraví životní styl. Organizuje osvětové akce S Chutí do HUBNUTÍ a kurzy ŠTÍHLÉHO MYŠLENÍ. Zapojuje se do regionálních projektů Zdravé město. Je členkou AVP a APR a lektorkou společnosti STOB.
Zastává názor, že vaše vůle a odvaha udělat změnu, je znamením správného načasování a předpokladem úspěchu.
více na www.wellnessclub-m.cz


  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu