Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Bubela Karel
Praha
bubela.k@gmail.com,
telefon: 731 122 947

Praha, Bruntálsko
Všichni lidé co za mnou přišli měli stejný problém, řešili svou váhu. Jako kdyby nosili na čele cedulku s aktuální váhou. Jejich řešením bylo přestat jíst a začít užívat přípravky, které jim slibují zázraky a nebudou muset kvůli tomu nic víc dělat. Málokoho trápily zhoršující se zdravotní komplikace způsobené špatným životním stylem. Přisuzovali to rokům. Proto jsem se rozhodl jít trochu jinou cestou. Rozhodl jsem se vzdělávat co nejvíce lidí, aby pochopili, že tělo potřebuje správné ,,palivo", které jim zajistí správné fungování organismu a dokáže se bránit chorobám.

Mou prací je zjistit klientův životní styl, zdravotní stav a stravovací návyky. Díky čemuž jsem schopen sestavit individuální výživový plán. Zároveň spolupracuji s několika lékaři, abych mohl konzultovat stále častější špatný zdravotní stav klientů. Cílem spolupráce je, aby se klient naučil vše podstatné o stravování a dokázal si poradit v jakékoli životní situaci i do budoucna bez mé pomoci.

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu