Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Ondrová Pavla, Ing.
Liberec
fitafajn@fitafajn.cz,
telefon: 736 217 490

Výživové a pohybové poradenství Fit a FAJN. Nenabízím zázračné koktejly, čaje či jiné přípravky, neřeknu vám, že hezkou postavu a dobrý pocit budete mít zadarmo bez vlastního přispění, nabízím vám pomoc při vytvoření takového stravovacího a pohybového režimu, který budete moci bez problémů držet trvale a který bude vytvořen přímo pro vás dle vaší osobnosti, založení a fyzické konstituce. A vzhledem ke své profesi chemického inženýra nabízím též odbornou pomoc při výběru kvalitních potravin dle jejich složení.

Výživový plán a vhodný stravovací režim není jen o sestavení jídelníčku. Nabízím komplexní přístup, který zahrnuje rozbor výsledků laboratorních vyšetření (krevní obraz), analýzu výsledků měření na přístroji In Body, zhodnocení současného stavu, stanovení cílového stavu, sestavení jídelníčku, pohybového plánu, obecný přehled doporučených a méně vhodných potravin, seznam konkrétních nakupovaných potravin a potravních doplňků a další.

V dnešní době jsou lidé zahlceni informacemi, radami, protichůdnými názory o zdravém životním stylu, stravování, pohybu, hubnutí, prospěšnosti či škodlivosti různých potravin a reklamami, což způsobuje, že se v tom lidé již těžko orientují a nevědí, jaké informace a názory jsou pravdivé a jaké zavádějící.

Jak se v tom všem orientovat? Jak si poradit i přesto, že nejste vystudovanými odborníky? Pokud chcete žít zdravěji, být štíhlí, pamatujte si jednu důležitou zásadu. Být fit a cítit se fajn NEZNAMENÁ stát se otrokem svého těla. Smyslem zdravé a vyvážené stravy a pohybu je zejména fyzické a psychické zdraví, prevence před civilizačními chorobami či zlepšení již existujících onemocnění. Toto by mělo být důležitější než superdokonalá postava a obdivovaná štíhlost. Někdy se člověk cítí lépe s dvěma kily nad než s pěti kily pod. A proto přeji všem lidem zdar do úspěšného zvládnutí vytyčeného cíle a přeji jim na té cestě, aby pro všechna pravidla nezapomněli žít, užívat si život a všímat si lidí a všeho, co život přináší.

motto: být fit a cítit se fajn

Kontakt:
Výživová a pohybová poradkyně
Adresa: Na Mlýnku 721, 460 01 Liberec
Pavla Ondrová

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu