Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Šmucrová Jitka, Bc.

jitka.smucrova@gmail.com,
telefon: + 420 126 671

I po několika letech ve Světě zdraví věřím tomu, v čem podnikám, našim službám a produktům. Řadu z nich jsem vyzkoušela a na některých jsem již závislá. Užívám nejen naše spalovače před sportem, ale čaj a kávu mám již v denním menu, v kabelce proteinové tyčinky pro záchranu, detoxikační bylinky užívám po celou dobu a díky tomu mám srovnané ph organismu, prostě mám vše vyzkoušené a osvědčilo se mi to. Nikomu naše produkty nenutíme, zdravě se dá žít i bez nich, ale když Vám pomáhají rychleji nastartovat organismus, pročistit tělo a spalovat tuky, proč je nevyužít :-) Investice do svého zdraví se vyplatí.
 
Budu ráda, pokud přijdete k nám na pobočku, ať již jako naši klienti nebo jen tak, ale pokud se někteří z Vás zamyslíte nad svým životním stylem, přehodnotíte jej, pak i to je pozitivní krok. Ať s námi nebo bez nás. Naši nutriční terapeuti se neustále vzdělávají ve svém oboru, spolupracují s Lékařskou radou a pod jejich dohledem se každý naučí jak se celoživotně stravovat, aby se nedostavil jojo-efekt a zhubnutí bylo trvalé, tím se eliminuje i riziko řady zdravotních potíží. A to snad za námahu stojí! Alespoň mně a mým blízkým ano.
 
Moje motta jsou: Na každého jednou dojde a Všechno zlé je pro něco dobré.
 
 

Vzdělání

  • Poradce pro výživu - Akreditovaný kurz Alliance výživových poradců ČR Nutris 
  • Český institut pro marketink v Praze, CIMA-A
  • Západočeská Univerzita v Plzni, obor sociální práce
  • Střední pedagogická škola, Stříbro

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu