Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Staš Ján

jans.stas@gmail.com,
telefon: 777 632 267

Ke studiu výživy se dostal zejména prostřednictvím sportu, kterému se aktivně a výkonnostně věnuje již od svých 15 let. 
Po absolvování kurzu Výživového poradce Nutris v roce 2013 aktivně přednáší v oblasti výživy, sportovní výživy, diagnostiky a doplňků stravy. 
Několik let působil jako osobní i skupinový trenér sportovní lezení v Praze. 
V současnosti stále studuje v rámci magisterského programu na VŠE v Praze, obor Marketing, Behaviorální ekonomie a Psychologie.
Pravidelný účastník a absolvent řady kurzů, seminářů, konferencí a sympózií se zaměřením na výživy.
Spoluautor receptur doplňků stravy značky Wellfi. 
Aktivní Výživový poradce a konzultant v oblastech Sportovní výživy, doplňků stravy a regenerace ve sportu.
Ve své praxi klade důraz na vhodně zvolenou diagnostiku, praktičnost navržených postupů a personalizaci výživy dle současných vědeckých i empirických poznatků.  


Heslo:
Hledat a nacházet ty správné cesty jak dosáhnout a aktivně udržovat své zdraví v jeho plné síle a kvalitě. Věřím, že jedině skrze zdravé a silné tělo může člověk dosáhnout své plné idealistické seberealizace jak ve světě vnitřním, tak vnějším. Každý z nás by měl proto aktivně usilovat o dosažení kontroly nad svým plným fyzickým a duševním zdravým aneb, jak pravil Jean-Jacques Rosseau: "Čím je tělo slabší, tím více rozkazuje, čím je tělo silnější, tím více poslouchá". 
Své klienty se proto snažím vzdělávat o principech fungování lidského těla z hlediska jeho fysiologické podstaty, jak svému tělu správně porozumět, jak mu správně umět naslouchat ale také poručit a své možnosti vědomě omezit. 
Společně hledáme praktické a trvale udržitelné způsoby efektivní životosprávy. Pro jejich praktickou aplikaci vycházím ze studia behaviorálních věd a psychologie.  

 
Motto:
"Největším nepřítelem poznání není nevědomost, ale iluze poznání"
 - Stephen William Hawking

“Buď silný, aby si byl užitečný.”
 – Georges Herbert

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu