Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T  U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Hynková Alice, Ing.

info@nutri-poradna.cz ,
telefon: +420 737 217 349

-          výživový poradce: www.nutri-poradna.cz, www.studio-tiare.cz, www.neobotanics.cz  

-          osobní fitness trenér

Kvalifikace:

-          Certifikovaný kurs „Poradce pro výživu“, osvědčení o rekvalifikaci MŠMT - NutriAcademy s.r.o., 2016

-          Certifikovaný kurs „Výživa dětí, otázky řešení celiakie, výživa těhotných a kojících žen“ - NutriAcademy s.r.o., 2016

-          Certifikovaný kurs „Sportovní výživa pro profesionály“ - NutriAcademy s.r.o., 2016

-          Trenérský kurs fitness, FitPraha.cz, 2017

-          Účast na konferencích FOOD 21 - 2016, 2017

-          Kurs „Fitness jídelníčky“ – NutriAcademy s.r.o., 2017

-          Rekvalifikační kurs „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ - EduSpa College, 2010

-          Osvědčení Zumba instruktor – basic steps level 1, 2
 

Služby klientům:

Klientům pomáhám formou individuálního poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V úvodní konzultaci provádím měření složení těla, konzultuji s klientem naměřené hodnoty a navrhuji případná opatření k omezení potenciálních rizik. Klientům kromě vážení a měření složení těla (přístroj analyzuje tělesnou váhu, tělesný tuk, množství svalové hmoty, viscerální tuk a hodnotu bazálního metabolismu), nabízím také měření krevního tlaku, hladiny glukózy, kyseliny močové a cholesterolu.

Poskytuji poradenství klientům nejen s nadváhou, ale také všem, kteří se ze zdravotních důvodů zajímají o zdravou výživu a také všem, kteří se chtějí dostat do fyzické kondice a snaží se nabrat svalovou hmotu, manažerům, těhotným maminkám i osobám s rizikovými faktory, jako jsou obezita, hypertenze, ischemická choroba srdeční, diabetes, zvýšená hladina cholesterolu v krvi či nadměrný stres. V případě zájmu Vám sestavím individuální výživový plán a osobní jídelníček - racionální, redukční (úbytek váhy), sportovní (nárůst svalové hmoty, spolupracuji v této oblasti s dalšími fitness trenéry), ale také plány s různými dietními omezeními (pro diabetiky, lidmi trpící alergiemi či potravinovými intolerancemi). Ráda Vám také pomohu s orientací v nákupu potravin, vysvětlím Vám, jak číst informace z obalů a jaké potraviny si do jídelníčku vybrat. Má poradna není primárně založená na prodeji konkrétních výrobků klientům a sestavování jídelníčku výhradně z těchto produktů. 

 

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu