Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Handrychová, Ing. Viktorie

zdrave@fitsviki.cz,
telefon: 608 330 320

Je mi 42 let a jsem absolventkou Vysoké školy hotelové, obor lázeňství. K dalšímu studiu výľivy mě inspiroval můj manľel, jehoľ boj s nadváhou byl nekonečný příběh. Poté co objevil Cambridge Diet a zhubnul 35kg a váhu si udrľel, jsem se stala poradkyní dietního programu Cambridge Diet. Abych mohla svým klientům pomoci projít fází návratu do zdravého jídelníčku a byla jim nápomocna i v období bez diety, aktivně se účastním seminářů a školení Aliance výľivových poradců. Jsem poradcem v projektu Pestrá strava a Zdravá kantýna bez zbytečné chemie.

Mark Twain kdysi řekl: „Patrně jediný způsob, jak si zachovat zdraví, je jíst, co ti nechutná, pít, co se ti oškliví, a dělat, co se ti nechce“. My uľ teď s manľelem a dalšími mými klienty víme, jak se naštěstí mýlil J

Těším se na Vás v centrech sniľování nadváhy s Cambridge Diet na adresách:
Lidická 595/64, 360 01 Karlovy Vary
?alanského 31/34, Praha 6 Řepy

K vyšetření a zjiš?ování efektivity redukčního programu pouľívám špičkový analyzátor InBody 270 (novinka roku 2016)

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu