Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    

Bušková Barbora

barborabuskova90@gmail.com,
telefon: 728971745

Skoro celý život jsem bojovala se svojí váhou a zkoušela všemožné ,, zaručené diety", které moc nefungovaly a nebo byl jejich efekt krátkodobý... Dostala jsem se až do fáze zdravotních problémů ze kterých mi pomohla zdravá strava. Proto jsem se začala o výživu a zdravý životní styl více zajímat. Jsem absolventkou akreditovaného kurzu pro výživové poradce Nutris.

Pro mé klienty sestavuji výživové plány na míru dle jejich možností (časových i finančních). Mým cílem je, aby moji klienti byli spokojení a vyrovnaní. Proto se snažím vytvářet výživové plány především z potravin, na které jsou zvyklí. Smyslem zdravého životního stylu není vnucování potravin, které klient z jakéhokoli důvodu nemá rád, ale najít vyváženou alternativu pro zdravou redukci váhy a hlavně zdravé tělo.

Výživový plán sestavuji dle rozumně zvolené cílové váhy a diagnostiky na  váze Tanita 601.

Pro své klienty zkouším vymyslet i zdravé alternativy jejich oblíbených pokrmů, které chutnají výborně, jsou vyvážené a vhodné i pro redukci váhy.

Snažím se mapovat nové zdravé potraviny na trhu a vymýšlet ,,poživatelné" recepty pro své klienty.

        Zdravý životní styl pomohl mně... Tak doufám a udělám maximum pro to abych pomohla i já Vám :-) 

Není nic krásnějšího než šťastný a zdravý člověk...

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu