Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Přikrylová Zuzana, Mgr.

info@zuzanaprikrylova.cz,
telefon: 601 300 050

www.zuzanaprikrylova.cz

provozovna: OnePlus s.r.o.

                    Purkyňova 35f

                    Brno-Královo Pole

Koncept Think je unikátní způsob práce na cílech každého z Vás!

Vytvořili jsme individuální tříměsíční programy Think změny životního stylu a Think odstranění bolestí zad.

Základem každého programu je vstupní diagnostika (BMI, %tuku, % kosterní svaloviny, WHR index, TK, jednoduchý zátěžový test, testování svalový dysbalancí, výživový dotazník, analýza denního režimu), zjištění cílů a potřeb klienta. Na tomto podkladě vytvoříme individuální program skládající se z funkčního tréninku, thajského pasivního strečinku, různých typů masáží doplněných o techniky tejpování, moxování a akupresury.

 V programu „Výživový management“ učíme klienty základním vztahům výživy a zdraví. Po absolvování programu mají klienti znalosti o základních živinách, množství energie a rozložení během dne. Jsou schopni si připravovat vlastní jídelníčky, číst etikety potravin. Porozumí, že výživa je dynamický proces, ve kterém se jedním jídlem nehubne, ale ani nepřibere.

Program „Výživový management“ tak natrvalo mění výživové zvyklosti v kontextu cílů, ať už redukce hmotnosti, zvyšování tělesné zdatnosti nebo růstu svalové hmoty.

Naše klienty program „Výživový management“ nejen baví a chutná, ale hlavně se radují z jeho výsledků!

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu