Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Baxová Blanka
Karlovy Vary ,  Loket
blanka@hubnizdrave.eu,
telefon: +420 776 090 188

... zobrazit více

image

Bednářová Marcela
Praha
Marcelabednarova1@seznam.cz,
telefon: 734 602 538

... zobrazit více

image

Beveláqua Lucie, Mgr.
Praha
lucie@fineo.cz,
telefon: 777 039 069

... zobrazit více

image

Bognár Jaroslav
Prievidza
jbognar3R@gmail.com,
telefon: +421911085160

... zobrazit více

Bokvajová Pavla
Praha
pavla@bokvaj.cz,

... zobrazit více

image

Bosáková Eva

eva@be-fitcoach.cz,
telefon: +420 602 639 799

... zobrazit více

image

Brandejsová Kamila, Ing., MBA
Praha
kbrandejsova@bezobez.cz,
telefon: +420 720 705 820

... zobrazit více

image

Bubela Karel
Praha
bubela.k@gmail.com,
telefon: 731 122 947

... zobrazit více

image

Burdová Miluąka
Zlín
burdova-fit@post.cz,
telefon: 735 070 912

... zobrazit více

image

Bursová Zuzana
Prostřední Lánov
zuzvot@seznam.cz,
telefon: +420 777 139 578

... zobrazit více

Bušková Barbora
-
barborabuskova90@gmail.com,
telefon: 728971745

... zobrazit více

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu