Poradci AVP

Vážení výživoví poradci,

jste-li aktivním členem Aliance vyživových poradců ČR, máte bezplatnou možnost prezentovat se v této sekci. Zašlete nám na adresu aliance@aliance-vyziva.cz vaše krátké představení, základní charakteritiku a ilustrační fotografii. Vaši prezentaci zde rádi zveřejníme a nabídneme vaše služby veřejnosti.

Poradce: A B C Č D Ď E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž

Poradce dle města:    
image

Bagita Rastislav

bagitawm@gmail.com,
telefon: +421 917 236 108

... zobrazit více

image

Bartíková Silvia
Prievidza
poradna@vitabox.sk,
telefon: 0917 101 716 >

... zobrazit více

image

Baxová Blanka
Karlovy Vary ,  Loket
blanka@hubnizdrave.eu,
telefon: +420 776 090 188

... zobrazit více

image

Bc. Drašilová Barbora
Příbram
bara.vyziva@gmail.com,
telefon: +420 606 674 821

... zobrazit více

image

Bednářová Marcela
Praha
Marcelabednarova1@seznam.cz,
telefon: 734 602 538

... zobrazit více

image

Benešová Martina
Praha
martina@fit-gourmet.cz,
telefon: 728 176 243

... zobrazit více

image

Beníšková Eva
Brno
beniskovae@seznam.cz,
telefon: +420 725 643 454, +420 602 85 99 98

... zobrazit více

image

Bernardová Eva
Velké Popovice
eva.bernardova@gmail.com,
telefon: 608 14 22 19

... zobrazit více

image

Beveláqua Lucie, Mgr.
Praha
lucie@fineo.cz,
telefon: 777 039 069

... zobrazit více

image

Beznosková Aneta
Jihlava ,  Žďár nad Sázavou
aneta.beznoskova@seznam.cz,

... zobrazit více

image

Bocanová Jarmila
Třebič

telefon: +420 777 251 855

... zobrazit více

image

Boček David
Praha
bocekdavid@seznam.cz,
telefon: 724968138

... zobrazit více

image

Bodnárová Jarmila
Košice
jajushqa@gmail.com,
telefon: +421 908 506 241

... zobrazit více

image

Bognár Jaroslav
Prievidza
jbognar3R@gmail.com,
telefon: +421911085160

... zobrazit více

Bokvajová Pavla
Praha
pavla@bokvaj.cz,

... zobrazit více

image

Bosáková Eva

eva@be-fitcoach.cz,
telefon: +420 602 639 799

... zobrazit více

image

Brandejsová Kamila, Ing., MBA
Praha
kbrandejsova@bezobez.cz,
telefon: +420 720 705 820

... zobrazit více

image

Bubela Karel
Praha
bubela.k@gmail.com,
telefon: 731 122 947

... zobrazit více

image

Burdová Miluąka
Zlín
burdova-fit@post.cz,
telefon: 735 070 912

... zobrazit více

image

Bursová Zuzana
Prostřední Lánov
zuzvot@seznam.cz,
telefon: +420 777 139 578

... zobrazit více

Bušková Barbora
-
barborabuskova90@gmail.com,
telefon: 728971745

... zobrazit více