Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Partneři AVP poradcům

Vážení členové AVP,

zde najdete stručný přehled nabídek našich věrných partnerů, se kterými můžete při své poradeské činnosti spolupracovat (mj.) v rámci nákupu zboží a služeb za zvýhodněné ceny v různém rozsahu, jejich zprostředkování vašim klientům, v rámci vývoje a šíření dalších produktů a služeb, či jinou formou po osobní komunikaci a domluvě s daným partnerem.  

Veškeré podrobné informace ohledně každého partnera a jejich nabídek spolupráce najdete taky v sekci "Partneři AVP

Pro uplatnění jakékoliv slevy v rámci nákupů u našich partnerů je nutná identifikace prostřednictvím evidenčního čísla své členské karty. 
Pokud jste členskou kartu doposud neobdrželi, bude Vám v dohledné době zaslána. Jestliže ID číslo své členské karty z jakýchkoliv důvodu neznáte, kontaktujte mě na mailu aliance@aliance-vyziva.cz a ja Vám ho sdělím.

 

Nabídky partnerů AVP: 
 

Jamieson Laboratories - nejstarší a největší kanadský výrobce a distributor přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Suroviny používané společností Jamieson při výrobě vitamínů a výživových doplňků se testují, sledují, kontrolují a monitorují pod velice přísným dohledem.

Pro všechny aktivní členy AVP firma Jamieson nabízí zvýhodněné ceny na nákup vybraných produktů až do výše 40% z doporučené MOO ceny. Cenník platný pro členy AVP s veškerými informacemi pro realizaci nákupů najdete ZDE. 

 

ATP NUTRITION-  je prémiovou řadou výrobků renomovaného, ryze českého výrobce doplňků stravy a potravin určených pro zvláštní výživu, která má uplatnění jak na domácím, tak i na zahraničním trhu. Společně s dalšími dvěma značkami, kterými jsou Mega Pro Nutrition a Optimal Metabolic, jsou produkty cíleny především na silové sportovce a atlety. 

Pro všechny aktivní členy AVP poskytuje firma ATP Nutrition speciální slevu až 50% na všechny její produkty.
enník platný pro členy AVP s veškerými informacemi pro realizaci nákupů najdete ZDE
 

 

ab-vyziva - firma vystupující na trhu po celé ČR již zhruba 20 let. Funguje jako velkoobchodní dodavatel pro fitnesscentra, lékárny, sportovní prodejny a kluby. V nabídce PtServis najdete pouze prověřené značky od oficiálních dovozců do ČR, nebo přímo od výrobců.  

Pro všechny aktivní členy AVP nabízí firma PtServis možnost registrace ve velkoobchodním shopu a tím nakupovat za vekoobchodní ceny.  
Veškeré instrukce k registraci a příhlášení se k velkoobchodním cenníkům naleznete ZDE.  

Následně tak můžete nakupovat kompletní sortiment více než 80ti značek (nejen) sportovní výživy za velkoobchodní ceny.  

 

Semix- je ryze český výrobce a prodejce celozrnných cereálií SEMIX ZDRAVÝ ŽIVOT. Při zpracování obilného zrna na křupavý lupínek je využita unikátní - velmi šetrná technologie vaření, díky které nedochází k žádným ztrátám obalových vrstev zrna. Takto zpracovné lupínky jsou pro lidský organismus lépe stravitelné, mají vysokou nutriční hodnotu a obsahují vysoký podíl přirozené vlákniny.
Široká nabídka výrobků zaujme svou pestrou škálou chutí širokou veřejnost, diabetiky i celiaky.

Semix nabízí všem aktivním členům Aliance možnost spolupráce při nákupu a následném prodeji jejich produktů. 
Bližší informace ohledně této spolupráce najdete v přiloženém souboru

 

FitShaker -  mladý a dynamický pár, manželé Švaralovi, pomáhají široké populaci (a zejména dámám) zhubnout a dostat se zpátky do formy (mj.) prostřednictvím jejich cvičebných lekcí, videí a knižných publikací s "fitness receptami". 

Naši kolegové ze Slovenska, firma Fitshaker, připravili pro všechny aktivní členy AVP speciální slevu 20% na nákup jejich knižných bestsellerů:

- Z ftika do kuchyne 2 (http://www.fitnesskucharka.sk/)
- Z fitka do kuchyne 3 (
http://zdravedezerty.sk/)

Veškeré recepty, které najdete v knihách, byli vytvořeny předními českými a slovenskými trenérkami, mj. taky ve spolupráci s naši lektorkou a výživovou poradkyní Lea Leus Vrsecka. 

Pro uplatnění slevy zasílejte Vaše na mail info@fitnesskucharka.sk s doprovodnými informacemi o Vašem aktivním členství a identifikačním číslem členské kartičky 

 

VitalVibepřináší do České republiky širokou škálu životodárných přírodních superpotravin v té nejvyšší BIO kvalitě.
Vitalvibe přináší na trh výrobky ryze přírodní povahy, které nejsou zpracovávány nad teplotu 42 °C, takže jsou v nich zachovány veškeré enzymy, vitamíny a minerály.
Široká škála produktů je určena jak sportovcům a aktivním lidem, tak i všem ostatním, kteří vzali svůj život do vlastních rukou.

Vitalvibe nabízí všem aktivním členům AVP zvýhodněné ceny na nákup jejich produktů, individuální přístup a spolupráci.
Více informací ohledně této spolupráce najdete ZDE. 

O více informací si zažádejte na webových stránkách VitalVibe, nebo přímo při vašem prvním nákupu. 

 

SportVital - nabídka diagnostického centra SportVital se zaměřuje na komplexní testování biochemie krve pro zjištění (prakticky jakýchkoliv) potenciálních alergenů, jejich směsí, či dalších jiných potenciálních inhibitorů ve Vašem okolí.   

Jedna se o proces, kterému nejčastěji předchází základní vyšetření krevního obrazu (hrazeno pojišťovnou) pro zjištění parametrů jako lipidový profil, zápalové markéry a jiné krevní proteiny (hemoglobin ...). Následně se (nejčastěji) stanoví hodnoty tří parametrů, které indikují přítomnost alergenu ve Vašem okolí a to:
AlaTOP - směs inhalačních alergenů
ECP - aktivita alergického zánětu
IgE - tzv. atopická dispozice

Po zjištění pozitivních hodnot jednotlivých parametrů následuje konzultace a podrobný rozbor jídelníčku, resp. environmentu klienta se snahou o vyloučení potenciálního alergenu či jiného inhibitoru (léky, byliny, plody, kovy a chemické sloučeniny, hmyz ...) produkujícího tělní zánět.
Tuto konzultaci nejčastěji provádí náš lektor prof. MUDr. Libor Vítek, který má na základě analýzy mnoha výsledků  již bohaté zkušenosti s možnými rizikovými faktory vplývající na zvýšené hodnoty jednotlivých parametru.

K tomuto účelu je Sportvital vybaven sety pro testování až několik set různých alergenů a inhibitorů pocházejících ze všech aspektu našeho environmentu (strava, rostliny, chemické sloučeniny, kosmetické výrobky, živočišné produkty a jiné).

Pro bližší informace ohledně této spolupráce a následné diganostiky kontaktujte přímo našeho partnera, diagnostické centrum SportVital nebo nás kontaktujte na mailu aliance@aliance-vyziva.cz, kde Vám poskytneme veškeré detaily ohledně testování, včetně rozpisu testovaných alergenu a ceníku pro jednotlivé služby. 

 

_________________________________________________________________________________________

Postupně budeme přidávat nabídky našich dalších partnerů, které najdete v sekci "Partneři AVP" a s případnou nabídkou spolupráce je můžete kdykoliv kontaktovat. 


 

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu