Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Prestiž členů Aliance

Aliance výživových poradců ČR® je sdružení vyškolených a certifikovaných odborníků v oblasti správné individualizované výživy. Členové Aliance se řídí standardizovanými postupy v poradenské praxi, a to dodržováním Kodexu výživového poradce. Základním smyslem a posláním Aliance je vytvořit standardy kvality a rozsahu poradenských služeb poskytovaných veřejnosti v oblasti výživy.

Kodex tak jasně vymezuje, kdo je skutečně kvalitním a věrohodným poradcem v oblasti výživy. Poradci, kteří jsou členy Aliance výživových poradců ČR®, jsou však povinni řídit se ve své praxi a práci s klientem Kodexem výživového poradce®. Ten definuje zásady správného, kvalifikovaného, individualizovaného a etického poradenství.

Příslušnost k Alianci ostře odliší výživové poradce, kteří jsou prokazatelně členy Aliance, od mnohdy neodborných, hazardujících a laických poradců ve výživě, popř. poradců, kteří ve své praxi nepřekročili horizont tzv. obecných výživových doporučení nebo nešetrných riskantních diet a poradců, kteří vykonávají poradenství účelově vázané na prodej doplňků stravy a potravin. Aliance výživových poradců ČR zaručuje jeho členům společenskou vážnost v případě dodržování zásad uvedených v Kodexu, reprezentaci a ochranu jejich zájmů, možnost účasti na vzdělávacích seminářích a valných hromadách, rady v právní a pojistné ochraně poradců, sjednané slevy při účasti na odborných seminářích a konferencích a výhody vyplývající z členství Aliance v Hospodářské komoře ČR a případně dalších odborných sdruženích.

 

Benefity pro členy Aliance výživových poradců ČR:

 1. zvýhodněné ceny na semináře a kurzy pořádané Aliancí výživových poradců ČR (až o 20 %)
 2. sleva 25 % na specializovaný počítačový program Nutris pro sestavování jídelníčků
 3. garance bezplatného upgrade programu Nutris po dobu 2 let od jeho zakoupení (podmínkou je, aby v době zakoupení programu byl kupující již členem AVP).
 4. každý člen Aliance má možnost bezplatně se prezentovat na oficiálních internetových stránkách Aliance (www.aliance-vyziva.cz)
 5. přístup k odborným informacím zasílaným výhradně členům AVP
 6. praktické poradenství v začátcích praxe ve výživovém poradenství
 7. členskou kartu jako doklad o členství poradce v Alianci, potvrzení jeho odborných kvalit a znalost Kodexu výživového poradce®
 8. zvýhodněné nabídky partnerů AVP určené výhradně pro členy AVP

 


 

Jak se stát členem Aliance výživových poradců ve třech krocích:

1. vyplnit přihlášku

2. na základě emailové potvrzení doložit své odborné vzdělání

3. vyplnit zaslaný dotazník nového uchazeče o členství

 

 • banner 1
 • banner 2
 • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu