Aktuality

2. ročník Konference výživových poradců

image

Dne 13. 10. 2018 (sobota) proběhne v moderních prostoráchLékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně již 2. ročník odborné Konference výživových poradců. 

Konference bude věnována významu lidské mikrobioty (dříve mikrobiom) a jejímu vlivu na trávení, fyzické a duševní zdraví. Jejím hlavním cílem je ukázat, jak lze vhodnou skladbou výživy, využitím suplementace a dalších postupů pozitivně ovlivnit trávení, zdraví a kondici našich klientů a obeznámit posluchače s nejnovějšími poznatky v této oblasti, které jistě využijí ve své výživově-poradenské praxi.  

Na konferenci vystoupí zkušení odborníci v oblasti výživového poradenství a zdravotní prevence. 

Program a další informace najdete ZDE

Konference FOOD NEWS 2018

image

Vážení členové Aliance výživových poradců, 

rádi bychom Vám tímto e-mailem doporučili a pozvali Vás na blížící se odbornou konferenci FOOD NEWS 2018která je věnována výživě a jejíž je AVP partnerem.

Konference proběhne 19. května 2018 v Kongresovém centru Praha. Na tuto akci máte, jako aktivní členové AVP, zvýhodněné vstupné 2555 Kč (tj. 26% sleva oproti standardní ceně).

 

 

číst celé »

Zápis z Valné hromady AVP

Dne 24. 06. 2016 se uskutečnila Valná hromada AVP, která diskutovala o budoucím systému vzdělávání výživových poradců a roli AVP jako zastřešujícího orgánu v tomto procesu. 

V příloze naleznete zápis a další stanoviska, včetně jmenovaného přípravného výboru, které z této VH vyplynuly. 

Nabídka pro členy AVP od Biopekárny Zemanka

Jsme česká rodinná biopekárna, která vyrábí sladké bio sušenky a slané bio krekry. Všechny produkty pečeme podle našich originálních receptur a výhradně z certifikovaných biosurovin. Nepoužíváme žádný palmový tuk, bílý rafinovaný cukr, umělé ztužené tuky, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. V našem sortimentu naleznete sladké bio sušenky, slané bio krekry, dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky. 

Pro všechny aktivní členy AVP nabízíme speciální slevu na nákup veškerého našeho sortimentu ve výši 30-40% z doporučených prodejních cen. 

číst celé »

Konference výživových poradců

Vážení členové AVP a výživoví poradci,

srdečně Vás všechny zveme na odbornou Konferenci výživových poradců, která proběhne dne 2. 4. 2016 (sobota) v moderní Rajské budově (č. auly 210) Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) na náměstí W. Churchilla 1938/4, Praha 3.

číst celé »