Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Konference FOOD NEWS 2018

image

Vážení členové Aliance výživových poradců, 

rádi bychom Vám tímto e-mailem doporučili a pozvali Vás na blížící se odbornou konferenci FOOD NEWS 2018která je věnována výživě a jejíž je AVP partnerem.

Konference proběhne 19. května 2018 v Kongresovém centru Praha. Na tuto akci máte, jako aktivní členové AVP, zvýhodněné vstupné 2555 Kč (tj. 26% sleva oproti standardní ceně).

 

 


Na konferenci vystoupí mj. PharmDr. Margit Slimáková, známá česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci, nebo Dr. Assem Malhotra, britský kardiolog, který ve Velké Británii společně s populárním kuchařem Jamiem Oliverem vedl úspěšnou kampaň proti stále rostoucí spotřebě rafinovaného cukru.

Cílem konference je mj. osvětlit základní zdravotní aspekty výživy, mechanismy působení jednotlivých složek potravy na naše zdraví a definovat vhodná doporučení pro praxi.

Součástí programu budou také přednášky, jak správně pracovat s informacemi na poli výživy a zasazovat je do kontextu každodenního životního stylu.

 

Programem celé akce bude provázet moderátorka České televize Daniela Písařovicová. Čestným hostem konference bude RNDr. Petr Fořt, CSc.  

 

V rámci REGISTRACE VYBERTE cenu se slevou 2555 Kč vč. DPH a do poznámky UVEĎTE Vaše ID číslo člena AVP (je umístěné na Vaší členské kartičce). V případě, že budete chtít získat tuto zvýhodněnou cenu i pro některého z Vašich rodinných příslušníků či přátel, stačí, když mu poskytnete svoje ID, které Vámi pozvaný host uvede také do poznámky. Počet Vámi pozvaných hostů s Vaším ID je neomezený.

 

PROGRAM KONFERENCE A REGISTRACE

  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu