Aliance výživových poradců
www.aliance-vyziva.cz

Nabídka pro členy AVP od Biopekárny Zemanka

Jsme česká rodinná biopekárna, která vyrábí sladké bio sušenky a slané bio krekry. Všechny produkty pečeme podle našich originálních receptur a výhradně z certifikovaných biosurovin. Nepoužíváme žádný palmový tuk, bílý rafinovaný cukr, umělé ztužené tuky, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. V našem sortimentu naleznete sladké bio sušenky, slané bio krekry, dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky. 

Pro všechny aktivní členy AVP nabízíme speciální slevu na nákup veškerého našeho sortimentu ve výši 30-40% z doporučených prodejních cen. 


Kompletní nabídku zboží Zemanky najdete ZDE.  


Pro nákup za tyto speciální ceny stačí pouze vyplnit následující registrační formulář, kde v kolonce “Obchodník / partner” vyberte „Partnerský obchod“ a do políčka “Firma” vepište „AVP – Příjmení Jméno“. Do všech ostatních kolonek vyplňte svoje osobní údaje.

Do cca 24 hodin vám dorazí potvrzení registrace na e-mail, který jste uvedli při registraci a máte možnost zvýhodněně nakoupit pro vás či vaše klienty.  

Tyto speciální partnerské ceny pro členy AVP platí jak pro sortiment Biopekárny Zemanka, tak i na energetické a proteinové tyčinky Vivobar.

Veškeré vaše dotazy ohledně nákupu a realizace objednávek směřujte na mail objednavky@biopekarnazemanka.cz

 

» otevřít přiložený soubor
  • banner 1
  • banner 2
  • banner 3
AVP
Hledání
Naši partneři
Najdete nás

Menu