BoMo talíř zdraví

image

Představujeme Vám ojedinělý projekt BoMo talíř zdraví, za kterým stojí naše lektorka Bc. Monika Teichmanová a na němž se podílel i prezident AVP Ing. Ivan Mach, CSc. Jedná se o talíř, který je doplněn o ucelenou metodiku nejen na shození přebytečných kil. Metodika obsahuje optimální dietní, pohybová a režimová opatření, která jsou sestavená z nejnovějších světových doporučení a z praxe v nutričním poradenství.

číst celé »

Jak uhradit členský příspěvek 2015

image

Vážení členové Aliance výživových poradců,

věříme, že jste se již plně aklimatizovali na nový rok 2015. Na něj jsme ve spolupráci s několika spolupracujícími pořadateli výživových kurzů připravili opět zajímavé vzdělávací akce včetně novinek. Přehled aktuálně vypsaných kurzů a seminářů akreditovaných AVP najdete na webu www.nutris.net (jsou zde nejen kurzy Nutris, ale i dalších subjektů, jejichž kurzy jsou akreditovány AVP).

V odkliku níže nalezente informace, jak uhradit členský příspěvek AVP ve výši 500 Kč na letošní rok.

Budeme se těšit na spolupráci a na viděnou i v letošním roce.

Za kolektiv AVP a její partnery Ing. Ivan Mach, CSc., prezident AVP

číst celé »

Veselé Vánoce a PF 2015

image

Vážení členové AVP a příznivci zdravého životního stylu, rádi bychom vám popřáli pohodové a klidné Vánoce a v novém roce uvědomělé klienty, samé dobré zprávy a kvalitní potraviny ;-) Děkujeme za podporu a spolupráci v letošním roce a těšíme se s vámi na viděnou třeba i na kurzech garantovaných v roce 2015 Aliancí výživových poradců.

číst celé »
<<<23456789>>>