Jak uhradit členský příspěvek 2015

image

Vážení členové Aliance výživových poradců,

věříme, že jste se již plně aklimatizovali na nový rok 2015. Na něj jsme ve spolupráci s několika spolupracujícími pořadateli výživových kurzů připravili opět zajímavé vzdělávací akce včetně novinek. Přehled aktuálně vypsaných kurzů a seminářů akreditovaných AVP najdete na webu www.nutris.net (jsou zde nejen kurzy Nutris, ale i dalších subjektů, jejichž kurzy jsou akreditovány AVP).

V odkliku níže nalezente informace, jak uhradit členský příspěvek AVP ve výši 500 Kč na letošní rok.

Budeme se těšit na spolupráci a na viděnou i v letošním roce.

Za kolektiv AVP a její partnery Ing. Ivan Mach, CSc., prezident AVP

číst celé »

Veselé Vánoce a PF 2015

image

Vážení členové AVP a příznivci zdravého životního stylu, rádi bychom vám popřáli pohodové a klidné Vánoce a v novém roce uvědomělé klienty, samé dobré zprávy a kvalitní potraviny ;-) Děkujeme za podporu a spolupráci v letošním roce a těšíme se s vámi na viděnou třeba i na kurzech garantovaných v roce 2015 Aliancí výživových poradců.

číst celé »

Již příští týden zahajujeme kurz v Brně

image

Příští týden, 28.11., zahajujeme v Brně kurz Poradce pro výživu Nutris, který je garantovaný Alaincí výživových poradců a patří i k nejvýznamnějším kurzům v portfoliu AVP. Na kurzu přednáší Ing. Ivan Mach, CSc., PharmDr. Richard Pfleger, MUDr. Jaromír Bertlík a mnozí další. Více informací o kurzu najdete zde, v případě zájmu o účast na kurzu je možné se ještě přihlásit na www.nutris.net.

číst celé »
<<<23456789>>>