PENAM partnerem Aliance

image

V průběhu května došlo k dohodě mezi vedením Aliance výživových poradců ČR a významnou pekárenskou společností Penam o vzájemné spolupráci. Díky ní mohli již účastníci květnového pobytového kurzu Nutris Výživový poradce ochutnat různé druhy pečiva vyráběné společností Penam dle nových poznatků o zdravé výživě. A zároveň si každý účastník odnesl několik vzorků tohoto pečiva na domácí ochutnání.  

číst celé »

Nutriční specialista - Svět zdraví

Přijmeme Nutričního specialistu/ku  s praxí min. 2 roky.
Požadavky – kladný přístup k lidem, příjemné vystupování, zvládání stresových situací, kladný vztah ke zdravé výživě a potravinovým doplňkům,  práce na pc,  zodpovědnost,  spolehlivost, komunikativnost,  bezúhonnost,  chuť učit se nové věci

Pracovní úvazek  dle dohody  

Nástup:   ihned nebo dle dohody
Svět zdraví, Na Bělidle 28, Praha 5, tel.  734790066, 257324433

Valná hromada přinesla změny i prohlášení

Účastníci Valné hromady Aliance výživových poradců ČR, která se uskutečnila v neděli 15.4. v Praze, odsouhlasili pokračování některých dosavadních členů výboru a zvolili do vedení i nové členy. Kladně bylo přijato rozšíření Kodexu na stávajících 25 bodů. S cílem udržet si vysoký kvalifikační standard prošel diskusí postup příjmu nových členů a vzdělávání těch stávajících. Valná hromada též odsouhlasila Prohlášení Aliance k situaci na potravinářském trhu z hlediska kvality stravy.

číst celé »
<<<1415161718192021>>>