Kompava je právem partnerem Aliance

image

Mezi rostoucí počet partnerů Aliance výživových poradců se zařadil i slovenský výrobce doplňků stravy, společnost Kompava. Je významná především svým neuvěřitelným tahem na podporu zdraví. Kompava nás všechny překvapila zpracováním podkladů, kategorizovaným doporučeným dávkováním, rozdělením produktů dle vhodnosti v případě nemocí apod. Takovéto informace jsme dosud neviděli u žádného výrobce. I proto jsme rádi, že se Kompava stala naším partnerem, neboť bude v mnohém přínosem pro práci poradců. Ne nadarmo je mottem Kompavy "pečujeme o Vaše zdraví".

číst celé »

PENAM partnerem Aliance

image

V průběhu května došlo k dohodě mezi vedením Aliance výživových poradců ČR a významnou pekárenskou společností Penam o vzájemné spolupráci. Díky ní mohli již účastníci květnového pobytového kurzu Nutris Výživový poradce ochutnat různé druhy pečiva vyráběné společností Penam dle nových poznatků o zdravé výživě. A zároveň si každý účastník odnesl několik vzorků tohoto pečiva na domácí ochutnání.  

číst celé »

Nutriční specialista - Svět zdraví

Přijmeme Nutričního specialistu/ku  s praxí min. 2 roky.
Požadavky – kladný přístup k lidem, příjemné vystupování, zvládání stresových situací, kladný vztah ke zdravé výživě a potravinovým doplňkům,  práce na pc,  zodpovědnost,  spolehlivost, komunikativnost,  bezúhonnost,  chuť učit se nové věci

Pracovní úvazek  dle dohody  

Nástup:   ihned nebo dle dohody
Svět zdraví, Na Bělidle 28, Praha 5, tel.  734790066, 257324433

<<<1415161718192021>>>